Modely fréz

Frézy na pne do 3 bod závesu traktora

Agregácia do 3-bodového závesu je veľmi jednoduchá. Samotná práca s frézami je pohodlná a vysoko efektívna. Každý kto sa stretáva s problémom, ktorý pne stromov predstavujú a má k dispozícii traktor, alebo aspoň malotraktor, tak by sa mal pre takúto frézu rozhodnúť. Vyberte si konkrétny model.

 

 

Frézy s ručnou obsluhou

Tento model frézy na pne je výnimočný svojoujednoduchosťou obsluhy, no súčasne veľkými výkonmi. Jeho preprave na miesto určenia je bezproblémové, pretože je možné ho ťahať za vozidlom, alebo ľahko prepraviť aj na malej korbe. Vyberte si konkrény model.

 

 

Samochodné frézy

 

Samochodné frézy FSI power tech sú určené na prácu pre profesionálne firmy, ktoré sa dennodenne stretávajú s potrebou frézovať pne stromov. Rovnako tak sú určené pre firmy, kde nie sú k dispozícii iné nosiče náradia – traktory, nakladače, bagre. Svojimi vlastnosťami samochodné frézy FSI presvedčia každého profesionála. Vyberte si konkrény model.

Frézy na bagre, nakladače, mininakladače

 

Bagre aj nakladače sú stroje, ktoré pracujú na stavbách, v lesoch, na farmách, technických službách a pod. Ich prednosťou je dobrá dostupnosť a manévrovateľnosť. Frézy na pne, ktoré sú s týmito strojmi agregovateľné majú za zdroj svojho pohybu hydraulické čerpadlo. Vyberte si konkrény model.