Články a testy

Nový samochod od FSI Power Tech D30 – 470 2WD

Nový samochod od FSI Power Tech D30 – 470 2WD

FSI Power Tech opäť a znovu prichádza s novým modelom frézy na pne. Tentokrát sa jedná o samochodný model. Napriek tomu, že sa jedná o veľmi výkonnú frézu s veľkým frézovacím diskom, tak môže pracovať na malom priestore. Oproti predchádzajúcemu modelu ST27D je táto fréza na pne vylepšená vo viacerých smeroch. Celý článok tu.

Dosiahnutá ergonómia vo frézovaní pňov - fréza ST20B

Dosiahnutá ergonómia vo frézovaní pňov - fréza ST20B

Tento typ frézy sa výborne hodí na využitie v záhradách, parkoch, pre ich vlastníkov, ako aj pre firmy zaoberajúce sa službami v oblasti krajinnej architektúry. FSI Power Tech vyvinula novú konzolu a tiahlo, aby sa presuny od jedného pňa k druhému ešte viac zjednodušili. Naši dizajnéri mali na pamäti nielen uľahčenie pohybu frézy, ale aj dokonalú ergonómiu. Celý článok tu.

Dánsky hlodavec - fréza na pne FSI Power - Tech, ST 65 T

Dánsky hlodavec - fréza na pne FSI Power - Tech, ST 65 T

Odstraňovanie pňov nie je jednoduchá záležitosť. Firma FSI Power-Tech z Dánska sa špecializovala na to, aby vyvinula vo všetkých možných variantoch frézy na pne. My sme pre vás vyskúšali a otestovali najväčšieho „hlodavca“ pre agregáciu s traktorom, model ST 65 T.
ST65T od FSI Power-Tech je dobrý kompromis medzi výkonom a cenou, pretože „dánsky hlodavec“ vďaka svojej 72 cm veľkému frézovaciemu disku nemá strach ani pred najväčšími pňami stromov.Pre poľnohospodárov a dodávateľov služieb pre poľnohospodárske podniky, ktorí chcú poskytovať službu s frézou na pne, je tento stroj pre agregáciu s traktorom výborným riešením. Celý článok tu.

Frézy na pne FSI aj na Novom Zélande, vďaka firme Forestquip

Frézy na pne FSI aj na Novom Zélande, vďaka firme Forestquip

Na základe požiadaviek zákazníkov zistila firma Forestquip z Nového Zélandu, že na ich trhu je priestor frézy na pne, ktoré by sa dali agregovať na ramená bagrov a minibagrov.Po čase hľadania a skúmania padlo rozhodnutie, že Forestquip bude na Nový Zéland dovážať frézy na pne od dánskeho výrobcu a špecialistu v tejto oblasti – od firmy FSI Power Tech.
Po dlhšom a podrobnom prieskume a porovnávaní jednotlivých výrobcov a modelov fréz na pne, navštívili zástupcovia firmy Forestquip dánskeho výrobcu FSI Power Tech. Boli skutočne ohromení predstaveným sortimentom fréz na pne, jej širokou paletou, dokonalým designom a kvalitou, ktorú si overili u dodaných strojov. Celý článok tu.